Ak chcete pokračovať na externé webové stránky, kliknite na Pokračovať.
Tento odkaz je poskytnutý len z informačných dôvodov. Upozorňujeme vás, že Sanofi nezodpovedá za obsah týchto internetových stránok.
Ibuprofén 200 mg v 1 filmom obalenej tablete
Lieková forma: filmom obalené tablety
Veľkosť balenia: 24 tabliet
Vhodné pre: dospelých, dospievajúcich a deti od 6 rokov
Ibuprofén 200 mg v 1 filmom obalenej tablete
Lieková forma: filmom obalené tablety
Veľkosť balenia: 24 tabliet
Vhodné pre: dospelých, dospievajúcich a deti od 6 rokov
Deti 6 – 12 rokov: 1 filmom obalená tableta 2 – 3× denne.
Dospelí a dospievajúci od 12 rokov: 1 – 2 tablety 3× denne. Interval medzi jednotlivými dávkami aspoň 4 hodiny. Neprekračujte dennú dávku 6 tabliet za 24 hodín, ak neurčí lekár inak.
Písomná informácia pre používateľa: Stiahnuť v pdf Webová verzia
Nástup účinku proti bolesti:
30 minút, trvá 4 – 6 hodín.
Tehotné ženy v prvých šiestich mesiacoch tehotenstva a počas dojčenia môžu užívať liek len na výslovné odporúčanie lekára. Liek nesmú užívať ženy v posledných troch mesiacoch tehotenstva.
Ibalgin® 200 je voľnopredajný liek na vnútorné použitie. Obsahuje ibuprofén. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.