Sanofi
Ibalgin navbar-element

Růžový Ibalgin
je jen jeden

MENU

Ibalgin® Duo Effect

Ibalgin Duo Effect

Účinná látka

Ibuprofén 2,5 g (5 %), heparinoid (100 UI/mg) 0,100 g v 50 g krému alebo ibuprofén 5 g (5 %), heparinoid (100 UI/mg) 0,200 g v 100 g krému.

Ibuprofén pôsobí protizápalovo, potlačuje bolesť, zmierňuje opuch. Heparinoid zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, urýchľuje vstrebávanie modrín, znižuje tvorbu opuchov a pôsobí protizápalovo.


Lieková forma: dermálny krém
Veľkosť balenia: 50 g, 100 g
Vhodné pre: dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

  • Vhodný na liečbu bolesti chrbta a na liečbu poúrazových stavov a následkov športových úrazov, ako sú opuchy a krvné podliatiny, podvrtnutie kĺbu, poranenie mäkkých častí kĺbov.

Účinná látka

Ibuprofén 2,5 g (5 %), heparinoid (100 UI/mg) 0,100 g v 50 g krému alebo ibuprofén 5 g (5 %), heparinoid (100 UI/mg) 0,200 g v 100 g krému.

Ibuprofén pôsobí protizápalovo, potlačuje bolesť, zmierňuje opuch. Heparinoid zabraňuje tvorbe krvných zrazenín, urýchľuje vstrebávanie modrín, znižuje tvorbu opuchov a pôsobí protizápalovo.


Lieková forma: dermálny krém
Veľkosť balenia: 50 g, 100 g
Vhodné pre: dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

  • Vhodný na liečbu bolesti chrbta a na liečbu poúrazových stavov a následkov športových úrazov, ako sú opuchy a krvné podliatiny, podvrtnutie kĺbu, poranenie mäkkých častí kĺbov.

DÁVKOVANIE

Na postihnuté miesto a jeho okolie votrite 2- až 3-krát denne 1 mm hrubú vrstvu krému. Interval medzi jednotlivými aplikáciami 4 – 5 hodín.

Pri rozsiahlych a bolestivých krvných výronoch je možné na začiatku liečby prekryť ošetrené miesto nepriedušným obväzom, najlepšie cez noc.

Písomná informácia pre používateľa: Stiahnuť v pdf Webová verzia

Bez parfumácie.

Těhotenství ikona

Tehotné ženy môžu užívať Ibalgin® DUO EFFECT len so súhlasom lekára. V posledných troch mesiacoch tehotenstva sa liek nesmie používať.
Dojčiace ženy môžu prípravok používať len so súhlasom lekára, a to krátkodobo a na malé plochy.



KOMBINÁCIA PRE SILNÚ BOLESŤ

Pri silných bolestiach pohybového aparátu je vhodné liečbu doplniť užívaním tabliet Ibalgin® 400

Ibalgin® 400 24, 48 tabliet je voľnopredajný liek na vnútorné použitie. Obsahuje ibuprofén. Ibalgin® DUO EFFECT je voľnopredajný liek na vonkajšie použitie. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.


Populárne produkty
Migralgin
Migralgin®