Sanofi
Ibalgin navbar-element

Růžový Ibalgin
je jen jeden

MENU

Ibolex®

Ibolex

Účinná látka

Obsah balenia: 20 filmom obalených tabliet
Zloženie: dexibuprofén 200 mg
Indikácie: Na krátkodobú symptomatickú liečbu mierne až stredne silnej akútnej bolesti u dospelých, napr.:
  • bolesť svalov, kĺbov, šliach a kostí, napr. bolesť chrbta
  • bolesť hlavy, bolesť zubného pôvodu, bolesť po extrakcii (vytrhnutí) zubov, menštruačná bolesť
  • bolesť v priebehu chrípky a nachladnutia (napr. bolesť hlavy a bolesť končatín)

Účinná látka

Obsah balenia: 20 filmom obalených tabliet
Zloženie: dexibuprofén 200 mg
Indikácie: Na krátkodobú symptomatickú liečbu mierne až stredne silnej akútnej bolesti u dospelých, napr.:
  • bolesť svalov, kĺbov, šliach a kostí, napr. bolesť chrbta
  • bolesť hlavy, bolesť zubného pôvodu, bolesť po extrakcii (vytrhnutí) zubov, menštruačná bolesť
  • bolesť v priebehu chrípky a nachladnutia (napr. bolesť hlavy a bolesť končatín)

DÁVKOVANIE

Písomná informácia pre používateľa: Stiahnuť v pdf Webová verzia

DÁVKOVANIE

1 tableta každých 6 až 8 hodín podľa potreby. Dodržujte interval medzi jednotlivými dávkami aspoň šesť hodín a bez konzultácie s lekárom neprekračujte dávku viac ako 3 tablety za deň.

Nástup účinku proti bolesti:
30 minút, trvá 4 – 6 hodín.


Populárne produkty
Migralgin
Migralgin®