O projekte.

Zvládanie bolesti nie je len o fyzickom, ale aj psychologickom nastavení ľudského organizmu. Cieľom značky Ibalgin je preto inšpirovať zákazníkov, ako môžu zmenou svojho životného štýlu bolesti predchádzať, alebo zmierniť jej prejavy.

#pozitívneprotibolesti
?

Prečo vznikol tento projekt

Ibalgin nám pomáha zmierniť bolesť už desiatky rokov. Naša ružová pilulka sa stala pre tisíce ľudí nenahraditeľným pomocníkom. Ako zodpovedná značka chceme ponúknuť viac, než len zmiernenie problémov. Čo ak vám povieme, že existuje prirodzenejší spôsob, ako bolesť účinne znížiť bez akýchkoľvek vonkajších vplyvov? S pomocou pozitívnej psychológie vám chceme ukázať cestu, ako sa vymaniť z bludného kruhu bolesti, v ktorom obavy, hnev a rezignácia môžu viesť namiesto úľavy len k ďalšej, ešte silnejšej bolesti.

Pozitívna psychológia

Pozitívna psychológia nás na základe klinicky overených dôkazov učí, že keď sa bolesti vopred obávame, vnímame ju vo chvíli, keď skutočne príde oveľa intenzívnejšie. Pozitívny prístup k životu nám môže pomôcť bolesť lepšie zvládať. Nie je však možné byť stále pozitívny, a aj negatívne emócie k životu neodmysliteľne patria. Cieľom pozitívnej psychológie je preto emocionálna rovnováha, ktorá nám umožňuje sa z negatívnych emócií rýchlejšie zotaviť, a naopak, viac využívať tie pozitívne.

Pozitívny prístup k životu
Ibalgin Purpose
Veľké zmeny vo vnímaní bolesti

Preto sme pripravili projekt Ibalgin Purpose. Jeho cieľom je vás naučiť lepšie zvládať bolesť aktívnym prístupom. Spoločne stojíme na štarte veľké zmeny vo vnímaní bolesti. Poďte do toho s nami!

Bez bolesti je svet ružovejší
#pozitívneprotibolesti

Sledujte nás: