Zábavný test
o bolesti hlavy.

Zistite, aké ste zviera, keď vás trápi
bolesť hlavy.

#pozitívneprotibolesti

Čo zvyčajne robíte, keď vás bolí hlava?*

Čo vám v takom prípade obvykle pomáha?*

Predstavte si, že prežívate obrovskú bolesť hlavy, ale musíte dávať pozor na 10 predškolákov. Čo by ste robili?*

Ak sa dostanete do hádky a bolí vás hlava, aký je najpravdepodobnejší výsledok?*

VŠEOBECNÉ OTÁZKY:

Ako často vás bolí hlava?*

Ak pociťujete pravidelnú bolesť hlavy, odporúčame navštíviť lekára.

Čo je najviac charakteristické na vašich bolestiach hlavy?*

DEMOGRAFICKÉ OTÁZKY NA ZÁVER:

Váš vek:

V ktorom kraji žijete?

Zvoľte kraj
Zvoľte kraj
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitranský kraj
Prešovský kraj
Trenčínský kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj

V akom meste žijete?

Výsledky:

Panda

Vaše vnútorné zviera je NEPOZORNÁ PANDA

Napriek tomu, že vám práca ide zvyčajne odruky, pri bolesti hlavy je to práve naopak. Nič sa vám nedarí, ste nemotorný/á a zdá sa, že máte obe ruky ľavé. Je pomerne bežné, že má bolesť hlavy na niekoho neblahý vplyv. Na základe vašich odpovedí je pravdepodobné, že je to aj váš prípad, pretože spadáte do skupiny roztržitých a nešikovných. Ale nenechajte sa odradiť! Keď vás prepadne bolesť hlavy, nemusíte všetku svoju prácu odkladať na neskôr, pretože sa bojíte, že ju pokazíte. Na našich webových stránkach nájdete užitočné rady, ako si čo najlepšie poradiť s bolesťou.

MAČKA

Vaše vnútorné zviera je ZNUDENÁ STARÁ MAČKA

Pripravila vás bolesť o dobrú náladu a svet sa zrazu zdá šedý a beznádejný? Nič vás nezaujíma a všetko okolo vás je zlé. Niektorých ľudí bolesť hlavy odradí natoľko, že sa pri takýchto myšlienkach trápia o to viac.

Na základe vašich odpovedí sa zdá, že k tomu tiež môžete mať sklony. Ale hlavu hore – a nie tú boľavú! Pokiaľ vás neznesiteľne bolí hlava, existuje niekoľko spôsobov, ako si od bolesti uľaviť. Na našich webových stránkach nájdete užitočné rady, ktoré sa môžu stať vašim pomocníkom.

Nezabúdajte, že bez bolesti je svet ružovejší!

Naštvaný pes

Vaše vnútorné zviera je NAŠTVANÝ PES

Možno ste jedným z tých ľudí, ktorí boli obdarení veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Na základe vašich odpovedí sa ale zda, že ked vás prepadne nepríjemná bolesť hlavy, rozladí vás to natoľko, že sa prebudí vaše podráždené „ja“.

Kričať, hádať sa, nahlas sa sťažovať na maličkosti, vypúšťať paru silnejšími výrazmi – možno sa v tej či onej situácii nájdete.

Keď vás najbližšie bude nepríjemne bolieť hlava, odporúčame vyskúšať niektoré užitočné rady na našich stránkach, ktoré vám môžu pomôcť poradiť si s bolesťou.

Nenechajte nevrlosť prevziať kontrolu!

Korytnačka

Vaše vnútorné zviera je KORYTNAČKA

Či už ste spoločensky založený človek obklopený množstvom priateľov, alebo ste skôr uzavretý typ, vaše odpovede poukazujú na to, že keď vás trápi bolesť hlavy, dávate prednosť samote. Stiahnete sa do svojho panciera, natiahnete cez seba deku a na kľučku od izby vyvesíte ceduľku „nerušiť“. Jednoducho sa ukryjete pred svetom.

Než sa pred okolím úplne uzavriete, možno nájdete úľavu a pomoc vďaka tipom a radám, ako lepšie zvládať bolesť, ktoré nájdete na našich webových stránkach.

Lenochod

Vaše vnútorné zviera je LEŇOCHOD

Pokračovali by ste v práci, no cítite, že kvôli práci vaša hlava nepracuje na plné obrátky? Zápasíte so sústredením a aj tie najjednoduchšie veci vám dochádzajú oneskorene? Ak cítite, že vám akákoľvek činnosť zaberá oveľa viac času než je to bežné, môže ísť o dôsledok neznesiteľných bolestí.

Je pochopiteľné, že vaše telo, hlava a myseľ trochu spomalia. Nenechajte sa však úplne zabrzdiť! Na našich stránkach nájdete užitočné rady, ktoré sa môžu stať vašim pomocníkom pri prekonávaní bolesti.

Štěňa

Vaše vnútorné zviera je ŠTEŇA

Niekoho bolesť ako taká veľmi trápi. Ak ho prepadne napríklad bolesť hlavy, ťažko môžeme myslieť na niečo iné. Preto ju s napätím očakáva a s jej príchodom v tichosti trpí, kým nepohodlie nepominie.

Na základe vašich odpovedí sa zdá, že patríte do tejto skupiny. Dovoľte nám niečo navrhnúť: keď vás najbližšie bude trápiť otravná bolesť hlavy, vyskúšajte jednoduché metódy úľavy od bolesti, ktoré nájdete na našich webových stránkach. Netrpte príliš dlho! Ideálne vôbec.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov - GDPR.

*Povinné otázky